O společnosti

MA-KO Inspiration s.r.o.

Vítejte na stránkách společnosti MA-KO Inspiration s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletním návrhem a výstavbou krbů, kachlových kamen, prodejem a instalací krbových kamen. Spolupracujeme s renomovanými výrobci krbových vložek a krbových kamen, které oslovují zákazníky se špičkovou kvalitou zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Mnohaletou zkušeností v oblasti realizace teplovodních topných systémů patříme mezi firmy, které se mohou chlubit celou řadou spokojených zákazníků.

Naším cílem je v první řadě přinést všem našim zákazníkům radost z dobře odvedené práce a poskytnout maximální možný servis a zúročit léty nabité zkušenosti k navržení a zrealizování toho správného topidla.

Naše společnost se může pochlubit celou řadou spokojených zákazníků těšících se tepelné pohodě a příjemně prožitým chvílím s našimi krbovými kamny, krby a kotly.

Vyzkoušejte si, jaké to je pracovat s profesionály, pro něž je Vaše spokojenost na prvním místě! Kontaktujte nás a nechte pracovat naše certifikované a proškolené odborníky kteří se vám budou ochotně a trpělivě věnovat.

Navštivte naší vzorkovou prodejnu, kde široké spektrum produktů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Funkční krbová vložka nebo krbová kamna s topným systémem dá Vaší představě o plápolajícím ohni a praskajícím dřevě realný rozměr.

Firma MA-KO Inspiration s.r.o. je tým zkušených a zodpovědných pracovníků – lidí, jejichž cílem je uspokojit své zákazníky a vnést do jejich domova pohodlí a nevšední prožitek.

Komínové systémy

Třísložkové komínové systémy ať už v interiéru nebo exteriéru, zděné komíny z lehčených betonových tvárnic s nerezovým vnitřkem. Rekonstrukce a opravy komínů - frézování, vložkování, drobné opravy, předělávky stávajících sopouchů. Kontroly spalinových cest včetně revizí. Prodej a montáž komínů včetně prodeje jednotlivých dílů. Komíny BLK a komínové vložky jak pevné tak flexi včetně silnostěnných kouřovodů 2 mm máme skladem!

Teplovodní vytápění

Moderní krbová kamna a krbové vložky osazené teplovodním výměníkem umožňují předat vyrobené teplo mnohem účinněji a komfortněji než u klasických typů. Naše firma navrhuje a realizuje topné systémy v kombinaci s ohněm jako zdrojem tepla. Do topných systémů lze kombinovat další zdroje jako např. solární systémy. Efektivitu systému lze zvýšit použitím různých akumulačních materiálů včetně vody. Každý dům potřebuje návrh vlastního systému: Tepelné ztráty, zastavěná plocha, použité materiály, požadavky zákazníka, možnosti připojení (plyn, elektřina,..).

Krby a krbová kamna

Na naší prodejně si můžete prohlédnout vystavené krbové vložky a krbová kamna od několika domácích i zahraničních výrobců. V Případě zájmu se Vám bude náš kvalitně proškolený tým ochotně věnovat a pomůže Vám vybrat ten správný typ pro váš dům či interiér. Případně můžete navštívit náš web.